Poradnia Dietetyczne Niebo – Dietetyk Koszalin

Dietetyk Koszalin - dobra dieta - odchudzanie Koszalin

Poradnia i dietetyk

Ogromnie się cieszę, że jestem dietetykiem i zawodowo robię to co lubię. Prowadząc Poradnię dietetyczną pragnę w sposób jak najbardziej naturalny zachęcić Was do wspólnej pracy nad Waszym zdrowiem i ciałem. Proponując smaczne posiłki, chcę powiedzieć, że dieta jest przyjemnością i jedną z najlepszych inwestycji, ponieważ jest to inwestycja w nasze zdrowie. Bezcenna.

Pragnę również odwieść Was od stereotypu, że dieta wiąże się głównie z poczuciem głodu-wręcz przeciwnie, dobrze zbilansowana daje poczucie sytości i jest gwarancją dobrej energii do działania na wiele godzin pracy.

Zatem do dzieła! Zaczynajmy wspólnie pracować nad tym co dla Nas ważne. Sprawmy by zmiany po zdrowie i szczuplejszą sylwetkę były sposobem na siebie…by dawały siłę i potwierdzały Waszą skuteczność działania na wszelkich dziedzinach…Ja z chęcią w tych zmianach wezmę udział 😉

mgr inż. Aldona Lewita-Paszko


Nazywam się Aldona Lewita-Paszko. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Akademii Rolniczej w Szczecinie o specjalności Żywienie Człowieka. Swoje doświadczenie zdobywałam dotychczas współpracując z osobami, które zmagały się z nadwagą, otyłością oraz chorobami dieto -zależnymi. Moja kariera dietetyka w Koszalinie zaczęła się już w 2014 roku.

Wśród zadowolonych klientów jest wielu takich, którzy utracili nawet kilkadziesiąt kilogramów, a przede wszystkim poprawili i zmienili na stałe swój sposób żywienia. Są również tacy, którzy zdołali odstawić leki, na niektóre schorzenia. Wytrwałym i cierpliwym gratuluję. Dzięki Wam, mogłam rozwijać swe umiejętności i budować doświadczenie przez ostatnich 6 lat mojego życia. Teraz ponownie i w pełni zaczynam nową drogę..do zdrowia. Razem z Wami do celu!

Prywatnie jestem uśmiechniętą żoną i mamą dwóch chłopców.

Zapraszam serdecznie

dietetyk Aldona Lewita Paszko

Klienci o nas

author
Dietetyczne Niebo

Rewelacja. Aldonka jest profesjonalistą W tej kwestii A ja jestem dobrym tego przykładem. Dziękuję Bogu że spotkałam ją na swej drodze;)

Ocena: ★★★★★ 5/5

author
Dietetyczne Niebo

Pani Aldona jest bardzo sympatyczną osobę i profesjonalistką w tym co robi. POLECAM!!!!

Ocena: ★★★★★ 5/5

Zobacz więcej opinii

Umów wizytę online