Poradnia Dietetyczne Niebo – Dietetyk Koszalin

Dietetyk Koszalin - dobra dieta - odchudzanie Koszalin

Nasz zespół

Aldona Lewita-Paszko

Nazywam się Aldona Lewita-Paszko. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Akademii Rolniczej w Szczecinie o specjalności Żywienie Człowieka. Swoje doświadczenie zdobywałam dotychczas współpracując z osobami, które zmagały się z nadwagą, otyłością oraz chorobami dieto -zależnymi. Moja kariera dietetyka w Koszalinie zaczęła się już w 2014 roku.

Wśród zadowolonych klientów jest wielu takich, którzy utracili nawet kilkadziesiąt kilogramów, a przede wszystkim poprawili i zmienili na stałe swój sposób żywienia. Są również tacy, którzy zdołali odstawić leki, na niektóre schorzenia. Wytrwałym i cierpliwym gratuluję. Dzięki Wam, mogłam rozwijać swe umiejętności i budować doświadczenie przez ostatnich 6 lat mojego życia. Teraz ponownie i w pełni zaczynam nową drogę..do zdrowia. Razem z Wami do celu!

Prywatnie jestem uśmiechniętą żoną i mamą dwóch chłopców.

Aleksandra_Brajer_foto

Aleksandra Brajer

Od zawsze tego chciałam – zmieniać czyjeś życie na lepsze.  Aktywnie wspieram moich pacjentów i pomagam spełniać marzenia o zgrabnej i zdrowej sylwetce.

Dietetykę traktuję jako misję. Cieszę się, że zawód dietetyka, pozwala mi tworzyć diety, które umożliwiają uzyskanie wymarzonej sylwetki i poprawę zdrowia.  

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Profil praktyczny dał mi możliwość́ uzyskania klasyfikacji planowania racjonalnego żywienia dla różnych grup ludności w tym niesienie pomocy osobom z problemami natury zdrowotnej oraz dietetyki sportowej.

Każde zrzucone kilogramy, kolejne stracone centymetry moich pacjentów, dają mi niesamowitą radość i poczucie, że jestem właściwą osobą, na właściwym miejscu.

Uważam, że swoją wiedzę trzeba sukcesywnie poszerzać, dlatego mimo wykształcenia, nadal uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji psychodietetycznej. Dzięki temu otoczę Cię jeszcze lepszą opieką.

Specjalizuję się w dietach z różnymi jednostkami chorobowymi m.in. pomagam osobą z nadwagą, otyłością, insulinoopornością, cukrzycą, chorobami tarczycy, czy też problemami układu krążenia.

Prywatnie – uwielbiam gotować, a najbardziej smakować. Jestem osobą towarzyską, a moją pasją jest podróżowanie 😉

Dietetyk Aleksandra Brajer

Umów wizytę online